KONST / Litografier / Färglitografi 12815088
nr 1281 5088
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, 6 st i mapp, "Leksaker", bladets mått: 48x42 cm. Signerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 18:08:05
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.800 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg